اخبار

در پی طغیان رودخانه کارون وافزایش دبی آب صورت گرفت.

مقاوم سازی تجهیزات وتاسیسات ایستگاههای پمپ آب نیروگاه رامین در ساحل کارون

مقاوم سازی تجهیزات وتاسیسات ایستگاههای پمپ آب نیروگاه رامین در ساحل کارون
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز: این نیروگاه بمنظور پیشگیری از آسیبهای احتمالی به تاسیسات ساحلی خود اقدام به مقاوم سازی زیرساختهای عمومی و تصفیه خانه ساحلی نموده است.

 

 

 

 

 

 

مهندس ناصر محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین ضمن اعلام آمادگی این نیروگاه بمنظور تامین برق پایدار و خدمت رسانی به مردم استان خوزستان گفت: رودخانه کارون تامین کننده آب مورد نیاز این نیروگاه ۱۸۵۰ مگاواتی است و کاهش یا افزایش کمی و کیفی آب این رودخانه تاثیر مستقیمی بر عملکرد و راندمان این نیروگاه می گذارد.
وی بروز بارندگی های سیل آسا طی چند روز اخیر در حوزه رودخانه های کارون و کرخه و بروز سیل در منطقه را تهدیدی برای تجهیزات ساحلی این نیروگاه دانست و اظهار داشت: تجربه و تخصص کارکنان نیروگاه رامین در مواجهه با تهدیدات طبیعی و غیرقابل پیش بینی همواره در کاهش اثرات این حوادث تاثیرگذار بوده و هم اکنون نیز با اقدامات تخصصی اقدام به مقاوم سازی زیرساختها و تجهیزات تصفیه خانه و تاسیسات ساحلی نیروگاه رامین در مقابل اثرات مخرب سیل نمودیم.
وی همچنین با اشاره به آمادگی این نیروگاه بمنظور کمک رسانی به مردم منطقه و سازمانهای عمومی و امدادی از مشارکت این نیروگاه در ایجاد سیل بند منطقه مویلحه از توابع شهر ویس خبر داد.
۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۵۳۲