اخبار

حضور فعال کارکنان نیروگاه رامین اهواز در تمرینات و برنامه های ورزشی

حضور فعال کارکنان نیروگاه رامین اهواز در تمرینات و برنامه های ورزشی
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : این نیروگاه با تمرکز بر اهداف و اجرای منظم برنامه های ورزشی سعی دارد ضمن حفظ سلامتی کارکنان خود ، سطح نشاط و روحیه کاری آنان را ارتقاء دهد .

 

 

 

 

 

 

مهندس شهرام حیدری کاهکش مسئول امور ورزش نیروگاه رامین اظهار داشت : حفظ سلامتی و افزایش سطح نشاط و روحیه کاری کارکنان یکی از اهداف و برنامه های هدفمند این نیروگاه است و طی سالهای اخیر نیز امکانات و زیرساخت های مناسبی جهت مشارکت همگانی پرسنل نیروگاه در برنامه های ورزشی و آمادگی جسمانی فراهم شده است .
حیدری کاهکش با اشاره به رویکردهای این نیروگاه در اجرای برنامه های ورزشی گفت : یکی از مهمترین اهداف ما بهبود مشارکت مستمر و منظم کلیه همکاران در عرصه ورزش است و با استفاده از تجارب مربیان همکار سعی داریم تا با افزایش سطح آگاهی همکاران از وضعیت سلامتی خود شاهد اهتمام جدی و مشارکت همگانی آنان در عرصه ورزش باشیم.
وی اجرای منظم تمرینات ورزشی در 21 رشته گروهی و انفرادی ، برگزاری مسابقات ، اجاره سالن های ورزشی،آموزش کارکنان اداری بمنظور انجام تمرینات کششی و همچنین ایجاد تسهیلات لازم بمنظور حضور فعال خانواده کارکنان در توجه به ورزش را مهمترین اقدامات و برنامه های این امور عنوان نمود.
حیدری کاهکش حفظ و ارتقاء سطح آمادگی جسمانی کارکنان را از فاکتورهای بهبود سطح عملکرد کیفی و کمی آنان در اجرای وظایف سازمانی دانست و از برنامه ریزی امور ورزش نیروگاه بمنظور تمرینات گروهی ویژه همکاران دارای اضافه وزن خبر داد .
۲۰ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۲۴
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۶۵