اخبار

استقبال چشمگیر کارکنان و خانواده نیروگاه رامین از طرح مشاوره روانشناسی

استقبال چشمگیر کارکنان و خانواده نیروگاه رامین از طرح مشاوره روانشناسی
طرح مشاوره روانشناسی این نیروگاه که بمنظور تقویت سطح روابط اجتماعی خانواده ها و بهبود وضعیت تحصیلی فرزندان کارکنان اجرا اجرا شد با استقبال عمومی برخوردار بود.
 
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز :طرح مشاوره روانشناسی این نیروگاه که بمنظور تقویت سطح روابط اجتماعی خانواده ها و بهبود وضعیت تحصیلی فرزندان کارکنان اجرا اجرا شد با استقبال عمومی برخوردار بود.

 

مریم شیشه بر مشاور مدیرعامل در اموربانوان و خانواده نیروگاه رامین اظهار داشت : توجه به مسائل روحی و انگیزشی کارکنان و خانواده آنان همواره یکی از رویکردهای نیروگاه در عرصه اجتماعی بوده است و بر این اساس در آغاز این طرح اقدام به برگزاری سمینار روانشناسی و تخصصی با عنوان خانواده سالم و با حضور خانم دکتر خدیجه شیرالی نیا عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز و روانشناس منتخب نیروگاه رامین نمودیم و در ادامه نیز توانستیم از زمستان سال گذشته برای اولین بار اقدام به اجرای طرح مشاوره های فردی و خانوادگی ویژه پرسنل و خانواده نیروگاه رامین نمائیم. 
وی گفت: از آغاز این طرح تاکنون تعداد 162 جلسه مشاوره برگزار گردیده که 93جلسه مشاوره 45 دقیقه ای برای خانواده های محترم همکاران در محل مطب دکتر شیرالی نیا و نیز 69 جلسه برای همکاران محترم در محل نیروگاه انجام شده است. شیشه بر افزود : بررسی مشکلات رفتاری و تربیتی فرزندان ، واکاوی مشکلات فردی ( اضطراب ، افسردگی ، ...) تقویت روابط زوجین، و چالشهای ارتباطی بیشترین موضوعات و دغدغه کارکنان و خانواده نیروگاه بوده است .
مشاور مدیرعامل در اموربانوان و خانواده نیروگاه رامین اظهار امیدواری نمود طی سال جاری بتوانیم نسبت به تداوم این طرح واجرای برنامه هایی همچون گارگاه آموزش مهارت های زندگی برای کودکان در رده های سنی مختلف ، کارگاه های فرزند پروری موثر ویژه والدین ، کارگاه های غنی سازی روابط زوجین ، شیوه های مدیریت استرس و راههای مذاکره و حل تعارض را اجرا کنیم .
وی همچنین از برگزاری کارگاه آموزشی تحت عنوان " ارتباط موثر " ویژه مشاغل خاص نیروگاه در آینده نزدیک خبر داد.
@prrppa
۱۰ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۸
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۸۴۰