اخبار

مدیر جدید حراست نیروگاه رامین اهواز منصوب شد

مدیر جدید حراست نیروگاه رامین اهواز منصوب شد
در مراسمی که با حضور مدیرکل حراست شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی و مدیران و مسئولان حراست صنعت برق و استان خوزستان برگزار شد فواد خداکرمی بعنوان مدیر جدید حراست نیروگاه رامین اهواز منصوب و از خدمات فرشید موزری مدیر پیشین این امور تقدیر شد .
 
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : در مراسمی که با حضور مدیرکل حراست شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی و مدیران و مسئولان حراست صنعت برق و استان خوزستان برگزار شد فواد خداکرمی بعنوان مدیر جدید حراست نیروگاه رامین اهواز منصوب و از خدمات فرشید موزری مدیر پیشین این امور تقدیر شد  . 
در ابتدای این مراسم داوود محمودی مدیرعامل این نیروگاه به ارائه گزارشی از عملکرد 6 ماهه نیروگاه رامین در تولید پایدار انرژی برق بویژه درتابستان طاقت فرسای پرداخت و ضمن تقدیر از خدمات شایسته و تلاشهای شبانه روزی موزری مدیرپیشین حراست این نیروگاه ، حضور ایشان در معاونت منابع انسانی را فصل جدیدی از  استفاده از تجربه و توانمندی های  وی در این نیروگاه دانست .    
یعقوب روحی مدیرکل دفتر حراست شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی کشور نیز با اشاره به شرایط اقلیمی و گرمای طاقت فرسای جنوب کشور ، تولید  پایدار انرژی برق در نیروگاه رامین و خدمت رسانی  به مردم ایران اسلامی بویژه استان خوزستان  را رسالتی توام با تعهد و ایثار عنوان نمود و نقش مجموعه حراست این نیروگاه در تحقق این رسالت را نقشی بی بدیل و تاثیرگذار دانست . وی در ادامه با اشاره به ماهیت اصولی امر به معروف و نهی از منکر ، مجموعه حراست را دیدبان و تبیین کننده نظم و امنیت  یک سازمان دانست و نقش آن درتقویت  امنیت سازمانی ، سلامت اداری و ارتقاء سطح آگاهی مدیران و کارکنان از چالشها و آسیب های احتمالی را مهم و اساسی  برشمرد .  وی همچنین اخلاق نیکو و اسلامی ، آسیب شناسی موضوعات امنیتی ، ارتقاء سطح امنیت اجتماعی و تخصص گرایی در عرصه منابع انسانی و تجهیزات صنعتی را از رویکردهای مهم مجموعه حراست های شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی عنوان نمود. 
در ادامه این مراسم که با سخنرانی مدیران و مسئولان حراست استان خوزستان نیز همراه بود طی حکمی از سوی مدیرعامل نیروگاه رامین  فواد خداکرمی بعنوان مدیر جدید حراست این نیروگاه منصوب و از خدمات فرشید موزری مدیر پیشین این امور تقدیر شد.

 

http://Telegram.me/prrppa
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۰۰
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۱,۵۹۱