اخبار

نیروگاه رامین اهواز با تولید پایدار خود تقویت کننده شبکه سراسری برق کشور است

نیروگاه رامین اهواز با تولید پایدار خود تقویت کننده شبکه سراسری برق کشور است
نیروگاه رامین اهواز با 6 واحد تولیدی و با مجموع 1850 مگاوات ، تامین کننده بیش از 42درصد برق مورد نیاز استان خوزستان و 4 درصدکشور است و با توجه به توان و ظرفیت تولیدی آن نقش مهمی در تثبیت و تقویت شبکه سراسری برق کشور ایفا می کند .
در کشاکش تابستان طاقت فرسا و افزایش بی سابقه مصرف برق

 

نیروگاه رامین اهواز با تولید پایدار خود تقویت کننده شبکه سراسری برق کشور است
 
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : داوود محمودی مدیرعامل این نیروگاه ضمن تقدیر از همت و تلاش همه کارکنان، پایداری واحدهای تولیدی و پشتیبانی این نیروگاه از شبکه سراسری برق کشور را نتیجه بهره برداری اصولی ، تعمیرات پیشگیرانه و نظارت دقیق توسط تلاشگران متعهد و متخصص دانست.
وی گفت : تداوم و افزایش بی‌سابقه گرمای طاقت فرسای تابستان و مصرف انرژی برق در کشور بویژه استان خوزستان بر اهمیت تولید پایدار این انرژی حیاتی افزوده است و ما نیز با تکیه بر تجربه و همت تلاشگران این نیروگاه سعی نمودیم با وجود شرایط سخت کاری و حرارت بالای تجهیزات صنعتی ، هر 6 واحد این نیروگاه را در مسیر تولید پایدار انرژی برق نگه داشته تا بتوانیم با خدمت رسانی مطلوب ، نقش خود را در تامین آسایش مردم بخوبی ایفا نمائیم .
وی همچنین با اشاره به چالشهای تولید برق، شرایط محیطی استان و لزوم استفاده مداوم از وسایل سرمایشی ، مدیریت بهینه و صرفه جویی در ساعات پیک مصرف برق را بهترین همراهی و مشارکت مردم با صنعت برق بمنظور تامین پایدار انرژی برق و جلوگیری از بروز خاموشی های دانست .
لازم بذکر است نیروگاه رامین اهواز با 6 واحد تولیدی و با مجموع 1850 مگاوات ، تامین کننده بیش از 42درصد برق مورد نیاز استان خوزستان و 4 درصدکشور است و با توجه به توان و ظرفیت تولیدی آن نقش مهمی در تثبیت و تقویت شبکه سراسری برق کشور ایفا می کند .
 
 
کانال خبری نیروگاه رامین اهواز
prrppa
۵ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۲۵
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۶۰۸