اخبار

از تیمها و ورزشکاران برتر نیروگاه رامین اهواز تجلیل شد

از تیمها و  ورزشکاران برتر نیروگاه رامین اهواز تجلیل شد
این مسابقات طبق برنامه ریزی های سالانه با حضور 560 ورزشکار در 11 رشته ورزشی و رده های مختلف سنی و در دو بخش آقایان و بانوان ویژه کارکنان و خانواده آنان برگزار گردید که در پایان و پس از انجام رقابتهای فشرده ورزشی از تیمها و نفرات برتر با اهداء جوایزی تقدیر و تجلیل بعمل آمد .

 در مراسم اختتامیه مسابقات فرهنگی- ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر

از تیمها و  ورزشکاران برتر نیروگاه رامین اهواز تجلیل شد 


به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : در مراسم اختتامیه مسابقات فرهنگی- ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر که با حضور پیشکسوتان ، مدیران و کارکنان این نیروگاه برگزار شد از برترین های این رقابتها تجلیل شد .
سید علی اصغر موسویان مسئول امور ورزش نیروگاه رامین اظهار داشت : این مسابقات طبق برنامه ریزی های سالانه با حضور 560 ورزشکار در 11 رشته ورزشی و رده های مختلف سنی و در دو بخش آقایان و بانوان ویژه کارکنان و خانواده آنان برگزار گردید که در پایان و پس از انجام رقابتهای فشرده ورزشی از تیمها و نفرات برتر با اهداء جوایزی تقدیر و تجلیل بعمل آمد .
وی همچنین افزود : این نیروگاه توجه به سلامت جسمی و روحی کارکنان را از مهمترین اهداف و برنامه های اساسی خود دانسته و بر این اساس با ایجاد زیرساختهای ورزشی متناسب با نیاز خود توانسیم ضمن ارتقاء سطح سلامت کارکنان در رقابتهای درون سازمانی و برون سازمانی نیز به موفقیت های قابل توجهی دست یابیم . 

لازم بذکر است پیش از این مراسم ، تیم مینی فوتبال معاونت امور مالی و پشتیبانی توانست با پیروزی بر تیم حراست و امور محرمانه به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد .

موسویان در ادامه با ارائه گزارش ذیل به تشریح مسابقات فرهنگی –ورزشی دهه مبارک فجر پرداخت .

1 ) مینی فوتبال : با حضور 8 تیم 14 نفره به تعداد 112 ورزشکار
اسامی تیمهای برتر به ترتیب مقام :1- معاونت مالی وامورپشتیبانی 2- مدیریت حراست 3- معاونت تعمیرات
---------------------------------------------------------
2 ) والیبال : با حضور 4 تیم 10 نفره به تعداد 40 ورزشکار
اسامی تیمها به ترتیب مقام : 1- معاونت بهره برداری(شیمی) 2- معاونت مهندسی (آتش نشانی الف) 3- معاونت مهندسی (آتش نشانی ب)
----------------------------------------------------------
3) بسکتبال : با حضور 4 تیم 8 نفره به تعداد 32 ورزشکار
اسامی تیمها ی برتر به ترتیب مقام : 1- تیم شهدای نیروگاه 2- تیم فجر 3- تیم انقلاب
-------------------------------------------------------------
4) طناب کشی : باحضور 5تیم 8 نفره به تعداد 40 ورزشکار
مقام آوران : 1- کارگاه جوشکاری 2- تعمیرات شیمی 3- تعمیرات بویلر و مبدلها
----------------------------------------------------------------
5) دوی امدادی(3نفره) : باحضور 6 تیم 3 نفره به تعداد 18 ورزشکار
مقام آوران : 1- تیم معاونت تعمیرات 2- تیم معاونت مالی وامورپشتیبانی (الف) 3- تیم معاونت مالی وامورپشتیبانی (ب)
-----------------------------------------------------------------
6) تیراندازی باتفنگ بادی : باحضور 80 ورزشکاردردوبخش آقایان/بانوان
مقام آوران آقایان :1- علی محسنی (معاونت تعمیرات) 2- احمد صالحی (تعمیرات) 3- فرشید کشاورز (کارگاه تهویه)
مقام آوران بانوان :1- خانم شانکیان (معاونت تعمیرات) 2- خانم سلطانی (معاونت تعمیرات) 3- خانم قربانی(معاونت مهندسی)
-----------------------------------------------------------------
7 ) تیر و کمان : باحضور 85 ورزشکار
مقام آوران /آقایان :1- حسین حقیقی (معاونت تعمیرات) 2-سیدعلی موسویان(امور ورزش) 3- مهران جلالیان (کارگاه جوشکاری)
-----------------------------------------------------------------
8 ) تنیس روی میز : با حضور 18 ورزشکار
مقام آوران : 1- محمد رضا عروجن(معاونت تعمیرات) 2- مصطفی جلالی(کارگاه تهویه) 3- علی حمیداوی ( اداره خدمات)
-----------------------------------------------------------------
9) شطرنج : مسابقات شطرنج با حضور 23 ورزشکار در بخش آقایان
مقام آوران : 1- داوودطهماسبی (معاونت تولید) 2- محمدفرزادی (معاونت تولید) 3- هرمز باقرزاده ( معاونت تولید)
-----------------------------------------------------------------
10 ) شنا : مسابقات شنا کارکنان با حضور25 نفردر دو رده سنی آقایان
مقام آوران (زیر40سال) : 1- هادی سلامات 2- امین آلکثیر 3- رضا شهابی
مقام آوران (بالای40سال) : 1- صالح غزی 2- فرشید شایان 3- محمدعلی وزیریان

مسابقات شنا ی فرزندان (آقایان) : با حضور20 نفردر 3 رده سنی
مقام آوران (زیر11سال) : 1- علیرضا شایان 2- علیرضا وزیریان 3- هومان لرکی
مقام آوران (12تا15سال) : 1- محمد فرهاد زاده 2- سیدابوالفضل کاشانی 3- سبحان سالمی نیا
مقام آوران (16تا20سال) : 1- محمد فرد 2- ابراهیم علوی نظر 3- مجید حسین نیا

مسابقات شنا ی همسران و فرزندان (بانوان) : با حضور18 نفردر 3 رده سنی
مقام آوران (11تا17سال) : 1- مریم سلامات دوم 2- منصوره دورقی 3- فاطمه بیت سیاح
مقام آوران (زیر35سال) : 1- خدیجه عماری 2- معصومه گطین زاده 3- زهره دورقی
مقام آوران (بالای40سال) : 1- مهناز حیدری 2- شهربانو غلامی 3- حمیده درویشی
----------------------------------------
11 ) آمادگی جسمانی (بانوان) : با حضور 18 ورزشکار در بخش بانوان
مقام آوران : گروه سنی (زیر32 سال) 1- مینا حدادیان (کتابخانه) 2 - پریسا قصابیان (قراردادها) 3- مریم ولی (امور اداری)
گروه سنی (زیر40سال ) 1- شیوا قربانی(گروه برنامه ریزی) 2- ویدا صادقی (ایمنی) 3- راضیه اسراریان (شیمی )
گروه سنی (بالای40سال) 1 - نرگس کمالی (بازرسی) 2-ماندانا علی حلوایی(امور اداری) 3- شهری غلامی (درمانگاه)
-------------------------------------------------------------------
عوامل اجرایی مسابقات 30 نفر شامل : کمیته های اجرایی و داوران و سرپرستان رشته های مختلف
--------------------------------------------
در مجموع این مسابقات در 11 رشته ورزشی و به مدت 15 روز و با حضور571 نفر برگزار گردید. 

اختتامیه جشنواره فرهنگی - تفریحی

اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر

 

اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر 

 
اختتامیه جشنواره فرهنگی - تفریحی

اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر

اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر 

 
اختتامیه جشنواره فرهنگی - تفریحی

اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر
اختتامیه مسابقات فرهنگی-ورزشی دهه فجر

۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۱,۶۳۶