اخبار

در مراسم قدرانی از دست اندرکاران پویش # الف_ب_ایران

تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز

تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز
دکتر اردکانیان وزیر نیرو، با اهداء لوحی به مهندس خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز از تلاش ها و اقدامات این مجموعه به پاس تولیدپایدار انرژی برق و اقدامات موثر در پویش #الف_ب_ایران تقدیر نمود.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز :در این مراسم که بصورت ویدئو کنفرانس با حضور اردکانیان وزیر نیرو، استانداران و مدیران ارشد صنعت آب و برق کشور بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از دست اندرکاران پویش #الف_ب_ایران تقدیر بعمل امد.

مهمترین محور سخنرانی وزیر نیرو ایجاد و توسعه طرحهای اساسی درصنعت آب و برق،مدیریت و کنترل منابع، بهبود خدمت رسانی به مردم و تحولات ساختاری در وزارت نیرو بود.

رونمایی از کتاب دلگرمی ها و همراهی ها با محتوای گزارشات عملکردی این پویش ملی نیز از دیگر بخشهای این مراسم بود.

در ادامه این مراسم دکتر شریعتی استاندار خوزستان به نیابت از وزیر نیرو با اهداء لوحی به مهندس خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز از تلاش ها و اقدامات این مجموعه به پاس تولیدپایدار انرژی برق و اقدامات موثر در پویش #الف_ب_ایران تقدیر نمود.

در متن این تقدیرنامه امده است:

جناب آقای خلیل محمدی؛ مدیرعامل محترم نیروگاه رامین

با سلام و احترام

الف ب حروف آغازین الفباست و الفبای هر کار ، زیربنای آن است. آب و برق زیربنای تولید، توسعه و آبادانی میهن مان است و پویش فراگیر ملی (هر هفته الف_ب_ایران) میدانی وسیع برای خدمت گزاری و کمک به ساختن ایرانی که شایسته و سزاوار ایرانیان است.

بواسطه نقش آفرینی موثر جنابعالی در تحقق اهداف پویش ( هر هفته الف_ب_ایران) در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ و نظر به استمرار این حرکت شتابان و پربرکت در سال ۱۳۹۹، از مشارکت و نقش ارزشمندتان در این پویش قدردانی می نماید.

رجاء واثق دارد در هفته های باقیمانده از این پویش در سال "جهش تولید" همچنان با شور و انگیزه بیش از پیش ، تمامی مساعی خود را جهت تامین آب و برق هموطنان عزیز و کسب رضایت هرچه بیشتر مردم شریف بکار خواهید گرفت.

                                                                                                                                          رضا اردکانیان

                                                                                                                                           وزیر نیرو

۲ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۵۴
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۷۴۰