اخبار

رئیس کمیته پدافند غیر عامل نیروگاه رامین اهواز:

آمادگی،آموزش و صیانت از زیرساختها مهمترین رویکرد کمیته پدافند غیرعامل نیروگاه رامین اهواز است

آمادگی،آموزش و صیانت از زیرساختها مهمترین رویکرد کمیته پدافند غیرعامل نیروگاه رامین اهواز است
پدافند غیرعامل مجموعه ای از اقدامات غیر مسلحانه است که موجب کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی، ساختمان ها، تأسیسات، تجهیزات، سرمایه ها و شریان های کشور در مقابله با عملیات مخرب خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز خلیل محمدی مدیرعامل و رئیس کمیته پدافند غیر عامل این نیروگاه ،آمادگی،آموزش و صیانت از زیرساختها را مهمترین رویکرد کمیته پدافند غیرعامل نیروگاه رامین اهواز عنوان نمود.

محمدی گفت: پدافند غیرعامل مجموعه ای از اقدامات غیر مسلحانه است که موجب کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی، ساختمان ها، تأسیسات، تجهیزات، سرمایه ها و شریان های کشور در مقابله با عملیات مخرب خواهد شد. وی افزود: در همین راستا، همه ساله برنامه هایی با هدف سنجش میزان آمادگی بخش های مختلف نیروگاه رامین در زمان وقوع بحران برگزار می شود.

محمدی اظهار داشت: حفظ آمادگی، تقویت آموزش و صیانت از زیرساختها و تاسیسات نیروگاه یکی از مهمترین رویکردهای ما در عرصه پدافند غیر عامل است و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته شده و بمنظور تداوم تولید پایدار انرژی برق و خدمت رسانی مستمر به جامعه، در جهت بهبود سازوکارهای پدافند غیر عامل نیز گام برمی داریم.

ویدا صادقی سرپرست گروه H.SE و عضو کمیته پدافند غیر عامل نیروگاه نیز دعوت از متخصصین پدافند غیرعامل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت سخنرانی با رعایت پروتکل های بهداشتی و هچنین سخنرانی امام جماعت نیروگاه با موضوع اهمیت پدافند غیرعامل از دیدگاه قرآن و اسلام در نمازخانه نیروگاه را از جمله اقدامات انجام گرفته عنوان نمود.

وی همچنین دیگر اقدامات انجام گرفته را برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل با موضوعات جنگ نرم و پدافند غیر عامل در حوزه سلامت و همچنین افزایش آمادگی در شرایط بحران صنعت برق ، برگزاری سه کارگاه آموزشی با عناوین پیشگیری و مقابله با ویروس کووید 19 - مقابله با حریق با استفاده از خاموش کننده های دستی و آموزش کمک های اولیه بارعایت پروتکل های بهداشتی ذکر کرد.

صادقی؛ تهیه پادکست های آموزشی مرتبط ، ارسال مطالب و فیلم های آموزشی درخصوص مسائل پدافند غیر عامل در فضای مجازی و اتوماسیون اداری را از دیگر فعالیتها در هفته پدافند غیرعامل برشمرد.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۲۲