اخبار

در 7 ماهه نخست امسال صورت گرفت

نیروگاه رامین اهواز بیش از 5 میلیون مگاوات ساعت برق تولید کرده است

نیروگاه رامین اهواز بیش از 5 میلیون مگاوات ساعت برق تولید کرده است
ویروس کرونا ،گرمای بالای 70 درجه محیط کاری و شرجی خوزستان مانع سختکوشی کارکنان نیروگاه رامین در تولید برق نشده است.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : در هفت ماهه نخست سال جاری بیش از  5 میلیون مگاوات ساعت انرژی الکتریکی در این نیروگاه تولید شده است.

خلیل محمدی مدیر عامل نیروگاه رامین با اعلام این خبر گفت : تولید ناخالص واحدهای این نیروگاه در هفت ماهه نخست امسال 5 میلیون و 538 هزار و 739 مگاوات ساعت بوده است که از این میزان 5 میلیون و 201 هزار و 407 مگاوات ساعت تولید خالص بوده که به شبکه سراسری برق کشور تحویل داده شده است.

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز افزود: متوسط تولید لحظه ای این نیروگاه در هفت ماهه اول امسال 228 مگاوات و میزان ساعت کارکرد واحدهای تولیدی نیز 24 هزار و 331 ساعت بوده است.

خلیل محمدی در ادامه گفت: در تابستان سال جاری و با وجود گرمای بسیار زیاد و همچنین همه گیری ویروس کرونا ، تمام تلاش خود را بمنظور جلوگیری از مختل کردن فعالیتها و  انتشار بیش از حد این ویروس در این مجموعه بکار گرفتیم.

وی با اشاره به نقش صنعت برق و نیروگاه رامین در پشتیبانی از شرکتها و دستگاههای خدمت رسان درگیر با ویروس کرونا گفت: خداوند را شاکریم که با سختکوشی و مجاهدتی که کارکنان نیروگاه رامین از خود نشان دادند توانستیم برقی پایدار و مطمئن را برای مردم ، شرکتها و دستگاههای اجرایی  تامین کنیم.

    گفتنی است نیروگاه رامین اهواز بزرگترین نیروگاه بخاری کشور و تأمین کننده بخش عمده برق استان خوزستان است و توانسته است نقش همیشگی خود که همانا تقویت ، تثبیت و پایداری شبکه سراسری برق کشور است را بخوبی ایفاء نماید.

۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۱۶
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۷۰۵