اخبار

بیانیه نیروگاه بزرگ رامین اهواز در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و قرآن کریم

کارکنان نیروگاه بزرگ رامین اهانت به ساحت نورانی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و قرآن مجید را محکوم و بیانیه ای صادر کردند.

کارکنان نیروگاه بزرگ رامین اهانت به ساحت نورانی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و قرآن مجید را محکوم و بیانیه ای صادر کردند.
کارکنان نیروگاه بزرگ رامین ، اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس خاتم النبیین پیامبر اسلام (ص) و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را به شدت محکوم نمودند.

 

 

 

 

 

 

متن بیانیه :

بار دیگر اهانت به چهره نورانی و قدسی رسول الله(ص)، عناد و کینه شرارت بار دستگاههای سیاسی و فرهنگی دولتهای غربی با اسلام را آشکار ساخت. این حرکت رذیلانه و ضد انسانی و ضد اخلاقی اهانت به ساحت قدسی رسول مکرم اسلام (ص) و کتاب مقدس و آسمانی قرآن کریم توسط نشریه فرانسوی ، فضای منفوری را ایجاد کرد و هر صاحب دردی را بر آن می دارد تا به روشنگری پرداخته و این اقدامات اهانت آمیز و رذیلانه را سم زدایی و محکوم کند. سیاست های عمیقاً ضد اسلامی صهیونیست ها و دولتهای استکباری عامل اینگونه حرکت های دشمنانه است که هر چند وقت یکبار از خود نشان می دهند. قلم های زهرآگین ، زبان های دشنام دهنده و حرکت های اختلاف افکن که توسط کشورهای غربی بارها مشاهده شده است، بار دیگر عواطف و احساسات همه مسلمانان جهان بلکه همه موحدین و متدینین را جریحه دار و آزرده ساخت و حکایت از سقوط مدعیان تمدن و انسانیت و اخلاق در غرب دارد .

روابط عمومی و پایگاه مقامت بسیج نیروگاه بزرگ رامین نیز از طرف جامعه کارکنان این نیروگاه، اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو  به ساحت مقدس خاتم النبیین پیامبر اسلام (ص) و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را به شدت محکوم نموده و اعلام می نمایند هرگز این دشمنی ها و حرکات غربی صهیونیستی را فراموش نخواهند کرد و استوارتر از گذشته در مسیر اسلام ناب محمدی (ص)حرکت می نمایند.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۳۲