اخبار

در 10 ماهه نخست سال جاری صورت گرفت;

تولید برق نیروگاه رامین اهواز از مرز 7 میلیون مگاوات گذر کرد

تولید برق نیروگاه رامین اهواز از مرز 7 میلیون مگاوات گذر کرد
 به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز ، محسن حافظی مدیرعامل نیروگاه رامین اظهار داشت: با تولید 769 هزار و 46 مگاوات ساعت در دی ماه امسال توانستیم میزان تولید انرژی برق در 10ماهه سال جاری را به 7 میلیون و 118 هزار و 137 مگاوات ساعت برسانیم.

حافظی به افزایش 43 درصدی تولید برق و افزایش 25 مگاواتی متوسط تولید لحظه ای در دی ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و افزود: تلاشهای کارشناسان ما در جهت  رفع چالشهای فنی و بروزرسانی واحد‌های تولیدی این نیروگاه ادامه دارد تا بتوانیم با ظرفیت مطلوبی برق مورد نیاز مردم را در تابستان سال آینده تولید کنیم. 

وی گفت: تولید پایدار انرژی برق برای مردم و صنایع مهمترین رویکرد ما در این مجموعه است و  ضمن تداوم ثبات تولید برق در ماههای انتهایی امسال ، با انجام تعمیرات اساسی و میان دوره ای، آمادگی خود را بمنظور تولید حداکثری برق ارتقا خواهیم داد.

مدیرعامل نیروگاه رامین افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته شده با اتمام پروژه های تعمیراتی با آمادگی مطلوبی به استقبال تابستان و‌ پیک برق سال آتی خواهیم رفت و امیدواریم با حمایت های مدیران بالادستی شاهد افزایش 200 مگاواتی تولید برق در این نیروگاه باشیم. 

لازم بذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در پشتیبانی از شبکه برق کشور ایفا می‌کند.
۲ بهمن ۱۴۰۲ ۲۱:۰۳
روابط عمومی نیروگاه رامین www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۷۸