اخبار

در شش ماهه نخست امسال صورت گرفت;

ساخت و بازسازی بیش از 2800 قطعه نیروگاهی توسط متخصصان نیروگاه رامین اهواز

ساخت و بازسازی بیش از 2800 قطعه نیروگاهی توسط متخصصان نیروگاه رامین اهواز

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز، مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز دراین باره گفت: با ساخت و بازسازی قطعات به تعداد 258 قطعه در شهریورماه امسال ، مجموع  قطعات مورد ساخت و بازسازی شده این نیروگاه در 6 ماهه نخست امسال به تعداد 2 هزار و 856 قطعه رسیده است.

حافظی با اشاره به چالشهای مختلف سالهای قبل در عرصه تامین قطعات مورد نیاز نیروگاه گفت: امروز خداوند را شاکریم با تکیه بر دانش و تجربه ارزشمند کارکنان نیروگاه رامین توانسته ایم بخش زیادی از این قطعات را در کارگاههای این نیروگاه مورد ساخت و بازسازی قرار دهیم.

وی با اشاره به گرمای بی سابقه تابستان امسال در خوزستان و پیک سنگین برق در سال جاری، نقش این قطعات در تعمیرات بموقع و بهره برداری از واحدهای نیروگاهی را مهم و حیاتی دانست. 

حافظی افزود : با تکیه بر تجربه و توانمندی کارکنان متخصص کارگاه ساخت این نیروگاه در شهریوماه در بخش ساخت تعداد 147 قطعه و در بخش بازسازی تعداد 111 قطعه مورد ساخت و بازسازی قرار گرفته اند که در مجموع در نیمه نخست امسال تعداد 2856 قطعه با تنوع 663 نوع قطعه مورد ساخت و بازسازی قرار گرفته است.   

گفتنی است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بخشی از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت و بازسازی قرار می‌دهد.

۵ مهر ۱۴۰۲ ۱۶:۵۱
روابط عمومی نیروگاه رامین www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۱۰۴