اخبار

پیام تقدیر مهندس حافظی مدیرعامل نیروگاه رامین برای عبور از پیک مصرف برق

پیام تقدیر مهندس حافظی مدیرعامل نیروگاه رامین برای عبور از پیک مصرف برق

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه  رامین اهواز ، محسن حافظی بیرگانی مدیر عامل نیروگاه رامین با ارسال پیام تقدیر از کارکنان در پایداری و افزایش تولید و عبور مطلوب از پیک برق ۱۴۰۲  قدردانی کرد.

* متن این پیام به شرح زیر است:

 

همکاران و خانواده بزرگ نیروگاه رامین اهواز:

باسلام و احترام

بی تردید صنعت برق کشور عزیزمان طی تاریخ پرافتخار خود با تولید پایدار انرژی حیاتی برق نقش مهمی در تامین آسایش و توسعه زیرساخت‌های کشور ایفا نموده است.

همانطور که می‌دانیم تابستان ۱۴۰۲ به عنوان گرم‌ترین تابستان تاریخ جهان ثبت شد که این موضوع صنعت برق کشور عزیزمان را با چالشی بزرگ روبرو ساخت بطوریکه میزان مصرف این انرژی از ۷۲ هزار مگاوات نیز فراتر رفت.

 خداوند منان را شاکریم که در سالی که بنا به فرموده مقام عظمای ولایت مزین به سال « مهار تورم و رشد تولید» است با همت و تلاش شبانه روزی همکاران و صبوری و همراهی خانواده های محترم توانستیم ضمن تولید پایدار انرژی برق به ویژه در پیک مصرف برق استان خوزستان و خدمت رسانی مستمر به مردم شریف، شاهد افزایش تولید این انرژی حیاتی در شرایط سخت و طاقت فرسا توسط تلاشگران نیروگاه رامین بوده و از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آئیم.

به همین منظور مراتب تقدیر و تشکر خود را از شما همکاران و خانواده بزرگ نیروگاه رامین ابراز نموده از خداوند منان برایتان در همه مراحل زندگی سلامتی، سربلندی و موفقیت را  مسئلت دارم.


محسن حافظی

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز

شهریور ۱۴۰۲

 
۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ۱۹:۲۵
روابط عمومی نیروگاه رامین www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۱۴۶