اخبار

در گفتگوی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز با شبکه خبر؛

توان تولید برق نیروگاه رامین ۴۰۰ مگاوات افزایش یافت.

توان تولید برق نیروگاه رامین ۴۰۰ مگاوات افزایش یافت.
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: همکاران این مجموعه پس از ۹ ماه فعالیت تعمیراتی شبانه‌روزی توانسته‌اند هر ۶ واحد این نیروگاه را از ابتدای تیرماه با ۴۰۰ مگاوات افزایش توان تولید برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته وارد مدار کنند.

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز ؛ محسن حافظی در گفت‌وگوی زنده با شبکه خبر صداوسیمای جمهوری اسلامی با بیان این مطلب، افزود: نیروگاه رامین اهواز هم اکنون با ۶ واحد در مدار به ظرفیت یک هزار و ۴۰۰ مگاوات در حال خدمات‌رسانی به مردم کشور است.

وی با اشاره به اینکه تولید برق در نیروگاه‌های حرارتی با سختی‌های فراوانی همراه است، ادامه داد: کارکنان نیروگاه رامین اهواز این روزها در دمای ۷۰ درجه‌ای محیط کار به صورت بی‌وقفه در تلاشند تا خللی در تامین انرژی پایدار مشترکان صنعت برق ایجاد نشود.

حافظی خوزستان را دومین استان پرمصرف حوزه برق برشمرد و گفت: زندگی بدون برق در این شرایط طاقت‌فرسا است؛ از این رو لازم است مشترکان با صرفه‌جویی در مصرف برق و استفاده وسایل پرمصرف پس از ساعات پیک به بهبود شبکه برق کمک کرده تا بتوانیم در روزهای گرم سال، برق پایداری را در اختیار هموطنان خود قرار داده و تابستان را با موفقیت سپری کنیم.

۲۸ تیر ۱۴۰۲ ۱۶:۳۸
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۳۱۴