اخبار

در هشتمین سال نشریه نیروگاه رامین;

هفتاد و یکمین شماره نشریه نخل و کارون منتشر شد

هفتاد و یکمین شماره نشریه نخل و کارون منتشر شد
هفتاد و یکمین شماره نشریه داخلی شرکت مدیریت تولید برق اهواز " نخل و کارون " با انعکاس رویدادهای فروردین 1402 بصورت الکترونیکی منتشر شد .

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : نشریه داخلی نیروگاه در سال هشتم خود با هدف انتشار رویدادها و اقدامات این مجموعه در عرصه تولید برق ، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و معرفی پتانسیل های داخلی  منتشر می شود.

نشریه " نخل و کارون" حاصل کار تیمی مجموعه روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز است و همواره درصدد است با انتشار مطالب فنی و مهندسی ، تجربیات مفید و پوشش رویدادهای فرهنگی واجتماعی، بسترهای لازم را برای هم افزایی و مشارکت بیشتر کارکنان و خانواده نیروگاه رامین و تحقق اهداف سازمانی آن ایجاد نماید .
لازم بذکر است این ماهنامه با مدیرمسئولی داوود سلیمانی ، سردبیری  و صفحه آرایی شهریار بهلول ، گرافیک  شهروز تقی پور و عکسهای محمدنبی رمیض پور ، علی بنی یباره و مهدی ترکی نژاد در واحد روابط عمومی نیروگاه رامین طراحی و بصورت الکترونیکی منتشر می شود. علاقمندان می توانند فایل PDf این نشریه را نیز از طریق سایت اطلاع رسانی این نیروگاه با آدرس www.raminpower.ir یا در کانال های ارتباطی این نیروگاه به آدرس  raminpower@ دریافت نمایند.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۰:۵۳
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۱۸۲