اخبار

پیشاهنگ؛ مدیرعامل شرکت تولید برق حرارتی کشور در بازدید از نیروگاه رامین اهواز؛

تولید پایدار انرژی برق و تامین آسایش مردم در تابستان ۱۴۰۲ مهمترین رویکرد ماست

تولید پایدار انرژی برق و تامین آسایش مردم در تابستان ۱۴۰۲ مهمترین رویکرد ماست
نیروگاه‌های برق حرارتی کشور همچون تابستان سال گذشته آماده تولید و تامین برق مورد نیاز مردم هستند

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز: در ابتدای این بازدید که با ارائه گزارشی از سوی مهندس محسن حافظی مدیرعامل نیروگاه رامین همراه بود مهندس عبدالرسول پیشاهنگ مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی ضمن تقدیر از اقدامات و تلاشهای نیروگاه رامین اهواز در اجرای پروژه تعمیرات اساسی و میان دوره ای واحد‌های تولیدی، بر تسریع و اتمام پروژه های تعمیراتی باقی مانده و رفع محدودیت های فنی این نیروگاه بمنظور تولید پایدار انرژی برق در تابستان و پیک برق پیش رو تاکید نمود.

وی اظهار داشت: صنعت برق حرارتی در تابستان سال گذشته با وجود ناترازی در تامین برق توانست با بهره گیری از تمامی ظرفیت های تولید ، در تامین انرژی مورد نیاز مردم عملکرد مطلوبی را ثبت نماید و امیدواریم با برنامه ریزی و اقداماتی که صورت دادیم شاهد تکرار این موفقیت و تامین آسایش مردم در پیک برق سال جاری باشیم.

وی با اشاره به شرایط اقلیمی استان خوزستان، حیات و پویایی مردم این استان را وابسته به این انرژی حیاتی بویژه نیروگاه رامین دانست و گفت؛ بعد از انقلاب اسلامی و خروج مستشاران خارجی، متخصصان صنعت برق با تلاش و همت خود در  مسیر رشد و بالندگی گام برداشته بطوریکه حدود ۵۰ درصد نیروگاه‌های کشور را طی ۴۰ سال اخیر توانستیم مورد ساخت و بهره برداری قرار دادیم.

وی برخورداری صنعت نیروگاهی از متخصصان باتجربه را مهمترین سرمایه این صنعت برشمرد و اظهار امیدواری نمود با تکیه بر دانش و خلاقیت این سرمایه های انسانی شاهد بهبود تولید برق و ارتقا سطح خدمت رسانی به مردم خواهیم بود.  

شایان ذکر است این بازدید در راستای برنامه های وزارت نیرو در سفر ریاست جمهوری و حضور هیئت دولت به استان خوزستان صورت گرفته و مدیران ارشد صنعت برق حرارتی آخرین وضعیت نیروگاه‌های تولید برق این استان را مورد بررسی قرار می دهند.

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۷:۰۱
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۲۵۸