اخبار

در 4 ماهه نخست امسال تحقق یافت :

ساخت و بازسازی بیش از 1700 قطعه تخصصی در نیروگاه رامین اهواز

ساخت و بازسازی بیش از 1700 قطعه تخصصی در نیروگاه رامین اهواز
مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز ، از ساخت و بازسازی تعداد 1791 قطعه نیروگاهی توسط متخصصان بومی این مجموعه بزرگ صنعتی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز، "خلیل محمدی" مدیر عامل نیروگاه رامین با اعلام این خبر گفت: متخصصین نیروگاه رامین در شرایط طاقت فرسای تابستان و برای آسایش هموطنان سختی ها را به جان خریدند و ضمن تولید انرژی حیاتی برق توانستند  با ساخت و بازسازی قطعات نیروگاهی گامهای مؤثری در جهت رفع نیاز تامین قطعات مورد نیاز واحدهای نیروگاه رامین بردارند تا پایداری این واحد‌های تولیدی را تقویت کنند.

محمدی مجموع تعداد قطعات مورد ساخت و بازسازی 4 ماهه نخست امسال در نیروگاه رامین را 1791 قطعه ذکر نمود که تعداد 1033 قطعه آن در بخش ساخت و تعداد 758 قطعه در بخش بازسازی بوده است.

وی تنوع قطعات ساخته شده طی ۴ ماهه سال جاری را ۱۵۹ قطعه و تنوع قطعات بازسازی شده را ۲۴۹ قطعه عنوان نمود.

گفتنی است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت یک هزار و ۸۵۰ مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بخشی از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت و بازسازی قرار می‌دهد.

۳ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۳۲
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۲۱۹