اخبار

پیام تبریک مدیر عامل نیروگاه رامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت

پیام تبریک مدیر عامل نیروگاه رامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت
مهندس خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز فرا رسیدن عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت را طی پیامی به کارکنان و خانواده این مجموعه تبریک گفت.

 

  

متن پیام مدیر عامل:

بسم الله النور

عید قربان، زیباترین جلوه عشق و ایثار و کامل ترین نمونه رهایی بندگان از تعلقات دنیوی و غلبه بر هوای نفس است. روزی که حضرت ابراهیم خلیل الله با توکل به لطف معبود، در نهایت تسلیم و رضا فرزند خویش را به مسلخ عشق برد و از سخت ترین آزمون بشریت سر بلند بیرون آمد.

دهمین روز از ماه ذی الحجه سالروز مرور درس بزرگ انسانیت و برترین جلوه عبودیت است تا همواره بیاد داشته باشیم که پرتو عشق الهی تنها در سایه خلوص اندیشه و تبری جستن از هوای نفس قلوب بندگان را روشن کرده و آنان را از ظلالت و گمراهی می رهاند. 

این عید خجسته در حالی از راه می رسد که دل های بندگان در زلال عرفه از زنگار معاصی پاک گشته و عطر استجابت دعای بندگان مشام جان مسلمانان را می نوازد تا عاشقان کوی دوست را که جز به رضای خداوند نمی‌اندیشند بشارت دهد که با توسل به مقام ربوبیت حضرت حق و دل کندن از غیر او مسیر سعادت و نیکبختی را برگزیده اند.   

در روزهایی که معطر به عطر عرفه است فرا رسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را به تمامی هموطنان به ویژه همکاران و خانواده محترم نیروگاه رامین تبریک گفته و از پیشگاه پروردگار متعال سعادت و نیکبختی همه مسلمانان  و سربلندی روز افزون جهان اسلام را مسئلت دارم.


خلیل محمدی/مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز

۱۸ تیر ۱۴۰۱ ۱۰:۵۰
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۳۰۶