اخبار

در اولین ماه از سال 1401 محقق شد

ساخت و بازسازی بیش از 1300 قطعه صنعتی در نیروگاه رامین اهواز

ساخت و بازسازی بیش از 1300 قطعه صنعتی در نیروگاه رامین اهواز
مدیر عامل نیروگاه رامین : شتاب بالای ساخت و بازسازی قطعات در اولین ماه از سال جدید نشان از انگیزه بالای متخصصین پرتلاش دارد.
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز، خلیل محمدی مدیر عامل نیروگاه با اعلام این خبرگفت: با برنامه ریزی صورت گرفته درجهت خودکفایی قطعات نیروگاهی و با هدایت و راهبری متخصصین جوان نیروگاه رامین بومی سازی قطعات در نیروگاه رامین شتاب بیشتری گرفته و توانسته ایم تعداد 1036 قطعه را بسازیم و 285 قطعه دیگر را مورد بازسازی قرار دهیم که در مجموع تعداد 1321 قطعه صنعتی را در بخشهای مورد نیاز این نیروگاه مورد استفاده قرار دادیم.

خلیل محمدی به تنوع قطعات ذکر شده در این یکماه فروردین سال جاری اشاره کرد و افزود: قطعات ساخته شده در 53 نوع قطعه و همچنین قطعات مورد بازسازی قرار گرفته را 95 نوع قطعه برشمرد.

شاهین شاهین زاده کارشناس نظارت کارگاه تراشکاری نیز از جمله مهمترین قطعات ساخته شده را  بوش آستینی و پکینگ خور پمپهای اجکتور و سیلندر و پیستون و گلند استیل پمپهای ضربه ای انتقال اسید عنوان نمود .وی همچنین انجام انواع عملیات ماشینکاری بر روی پوسته خام ترنینگ گیر توربین واحد شماره 3 نیروگاه را از اقدامات برجسته  در حوزه بازسازی قطعات در نیروگاه رامین برشمرد. 

لازم بذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگ‌ترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تأمین آسایش مردم و پشتیبانی از برق شبکه کشور ایفا می‌کند.
۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۳۸
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۵۷۸