اخبار

حضور جمعی از اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج نیروگاه رامین در وبینار بسیج وزارت نیرو

وبینار بسیج با حضور وزیر نیرو و بسیجیان صنعت آب و برق کشور برگزار شد

وبینار بسیج با حضور وزیر نیرو و بسیجیان صنعت آب و برق کشور برگزار شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز ، همایش سراسری رده های مقاومت بسیج صنعت آب و برق کشور با شعار((ما مقتدریم)) بهمراه آئین تقدیر از بسیجیان نمونه این صنعت با حضور وزیر نیرو و جمعی از مدیران عامل ، فرماندهان بسیج و بسیجیان پایگاههای مقاومت بسیج شرکتهای تابعه وزارت نیرو بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد

محرابیان وزیر نیرو در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه بسیج گرانبهاترین میراث امام (ره) است، اظهار کرد: بسیج هدیه و میراثی ارزشمند است که با نوآوری امام خمینی (ره) تاسیس و الگویی ایثارگرانه که در سطح ایران و جهان نمایان شد.

وی اضافه کرد: در سال‌های اخیر تفکر بسیج با نام‌های مختلف در مقابل استکبار حرکت و اقدامات تاثیرگذاری را شروع کرده است.

وزیر نیرو خاطرنشان کرد: بسیج روزی نهالی نوپا بود که امروز به شجره طیبه تبدیل شده و امیدواریم شاهد رشد و استحکام روز افزون آن باشیم.

محرابیان با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ، تفکر، مکتب و رفتار بوده و مرزی برای آن وجود ندارد، تصریح کرد: بسیجی باید در نقطه‌ای که انقلاب او را نیاز دارد، حضور قدرتمندی داشته باشد. امروز به تعبیر مقام معظم رهبری، بسیج از یک ماموریت حساس سربلند بیرون آمده و وارد ماموریت‌های ویژه در موقعیت‌های مختلف شده است.

محرابیان با اشاره به پتانسیل موجود در بسیج وزارت نیرو اضافه کرد: امروز باید تکلیف خودمان را در برابر جامعه بدانیم و مراقبت کنیم این روحیه بسیجی حفظ شود.

وی با بیان اینکه بسیج علاوه بر تکالیف عامه خود، دارای تکالیف خاصی است، یادآور شد: در صنعت آب و برق تکلیف مشخص بوده و متاسفانه کمبودهای قابل توجهی که ملاحظه می‌شود حاصل غفلت از تفکر بسیجی است.

به گفته وی، متاسفانه تفکر اشتباه نگاه به بیرون در سال‌های گذشته، مسائل را به بیرون گره زده بود، در حالی‌که راه‌حل مشکلات با نگاه به ظرفیت‌های درون کشور برطرف می‌شود.

۲۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۰
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۴۰۵