اخبار

توسط متخصصان جوان کارگاه ساخت نیروگاه رامین انجام گرفت

ساخت و بازسازی 840 قطعه صنعتی در 6 ماهه نخست نیروگاه رامین اهواز

ساخت و بازسازی 840 قطعه صنعتی در 6 ماهه نخست نیروگاه رامین اهواز
با ساخت و بازسازی قطعات به تعداد 126 قطعه در شهریورماه امسال ، مجموع قطعات ساخت و بازسازی شده این نیروگاه در 6 ماهه نخست سال به تعداد 840 قطعه رسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز، مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز با اعلام این خبر گفت: صنعت برق کشور طی سالهای اخیر دچار چالشهای مختلفی در عرصه تامین قطعات مورد نیاز خود بویژه در بخش نیروگاهی شده و خداوند را شاکریم که با تکیه بر دانش و تجربه ارزشمند کارکنان نیروگاه رامین توانستیم بخش زیادی از این قطعات را مورد ساخت و بازسازی قرار دهیم.

وی با اشاره به گرمای طاقت فرسای تابستان و پیک سنگین برق در سال جاری، نقش این قطعات در تعمیرات بموقع و بهره برداری از واحدهای نیروگاهی را مهم و حیاتی دانست. 

محمدی مجموع تعداد قطعات مورد ساخت و بازسازی شهریورماه سال جاری در نیروگاه رامین را 126 قطعه با تنوع 80 قطعه ذکر نمود و افزود : با تکیه بر تجربه و توانمندی کارکنان متخصص کارگاه ساخت این نیروگاه در شهریوماه در بخش ساخت تعداد 68 قطعه و در بخش بازسازی تعداد 58 قطعه مورد ساخت و بازسازی قرار گرفته اند که در مجموع در نیمه نخست امسال تعداد 840 قطعه با تنوع 656 نوع قطعه مورد ساخت و بازسازی قرار گرفته است.   

گفتنی است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت یک هزار و ۸۵۰ مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بخشی از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت و بازسازی قرار می‌دهد.

 
۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۸
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۶۳۹