اخبار

با افزایش ۳.۷ درصدی تولید برق در 3 ماهه نخست امسال صورت پذیرفت؛

عزم جدی نیروگاه افق ماهشهر در تولید پایدار انرژی برق

عزم جدی نیروگاه افق ماهشهر در تولید پایدار انرژی برق
این نیروگاه سیکل ترکیبی با تولید 360 هزار 919 مگاوات ساعت در خردادماه سال جاری مجموع تولید خود در 3 ماهه سال را به 837 هزار 702 مگاوات رساند.
 
 
 
 

 

 

 

 
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز :  فضل الله خادمی مدیر نیروگاه افق ماهشهر با اعلام این خبر گفت: انرژی برق در استان خوزستان بدلیل گرمای بیش از حد و استقرار صنایع بزرگ پتروشیمی بویژه در جنوب شرق این استان از اهمیت و جایگاه مهمی برخوردار است و به همین منظور کارکنان این نیروگاه با تمرکز بر اجرای دقیق فرآیندهای نگهداری و  بهره برداری توانستند در جهت تامین نیازهای مردم و صنایع گام بردارند.
وی با اشاره به تولید 360 هزار و 919 مگاوات ساعت انرژی برق در خردادماه سال جاری از افزایش 3 درصدی نسبت به خردادماه سال گذشته خبر داد. خادمی همچنین میزان تولید 3 ماهه سال 1400 را 837 هزار 702 مگاوات ساعت اعلام نمود که این میزان 3.7 درصد بیش از مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.مدیر نیروگاه افق ماهشهر مهمترین اقدامات در راستای افزایش تولید  را  اجرای برنامه‌های PM  و رفع محدودیت واحدهای تولیدی و اجرای تعمیرات میان دوره‌ای و اساسی عنوان نمود .
لازم بذکر است نیروگاه سیکل ترکیبی افق ماهشهر با ۴ واحد ۱۶۲ مگاواتی در کیلومتر ۱۵ جاده ماهشهر- چمران احداث شده و عملیات نگهداری، تعمیرات و بهره برداری از این نیروگاه گازی ۶۴۸ مگاواتی با تلاش متخصصان مجرب نیروگاه رامین اهواز انجام می‌پذیرد.
۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۵:۳۸
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۵۳۳