اخبار

سربلندی نیروگاه رامین اهواز در آزمون استاندارد‌های زیست محیطی

سربلندی نیروگاه رامین اهواز در آزمون استاندارد‌های زیست محیطی
نتیجه آزمایش خروجی استخرهای تصفیه آب نیروگاه رامین به کارون حکایت از رعایت استانداردهای زیست محیطی و عدم تخلف این شرکت می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : ویدا صادقی مدیر اداره H.S.E نیروگاه رامین اظهار داشت: این نیروگاه با وجود سیستم های تصفیه کننده و پایش و کنترل مستمر خروجی های نیروگاه  همواره در جهت صیانت از محیط زیست بویژه رودخانه کارون گام برداشته و نتایج آزمایشات صورت گرفته شده توسط آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست  نیز این روند را مورد تایید قرار داده است.
 
وی گفت: نتایج اندازه گیری آزمایشگاه معتمد محیط زیست از کلیه خروجی های نیروگاه رامین بخصوص خروجی حوضچه ته نشینی نشان دهنده رعایت کلیه حدود مجاز و استانداردهای زیست محیطی بوده و هیچ گونه آلایندگی به رودخانه کارون وارد نمی شود.
 
صادقی افزود:  از آب کارون در بالادست و پایین دست خروجی های نیروگاه نیز توسط آزمایشگاه معتمد نمونه برداری و اندازه گیری شد که نتایج دال بر رعایت استانداردهاو عدم تاثیر خروجی های نیروگاه بر افت کیفیت رودخانه کارون می باشد.
 
 گفتنی است طی روزهای گذشته فیلمی از خروجی آب و گل ولای استخرهای تصفیه خانه نیروگاه رامین در فضای مجازی و رسانه ای منتشر شد که نتیجه تحقیقات و آزمایش صورت گرفته شده از این خروجی از سوی آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست استان خوزستان عدم تخلف و رعایت استانداردهای لازم از سوی این نیروگاه اعلام شد.
 
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۳
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۸۳۶