اخبار

همزمان با موج چهارم ویروس کرونا در خوزستان

تشدید اقدامات بهداشتی مقابله با کروناویروس در نیروگاه رامین اهواز

تشدید اقدامات بهداشتی مقابله با کروناویروس در نیروگاه رامین اهواز
همزمان با شروع موج چهارم ویروس کرونا در خوزستان، واحد H.S.E این نیروگاه بمنظور صیانت از سلامتی کارکنان برنامه ها و الزامات بهداشتی را تشدید نمود.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : همزمان با شروع موج چهارم ویروس کرونا در خوزستان، واحد H.S.E این نیروگاه بمنظور صیانت از سلامتی کارکنان برنامه ها و الزامات بهداشتی را تشدید نمود.

ویدا صادقی سرپرست اداره  H.S.E نیروگاه رامین در اینخصوص اظهار داشت: از آغاز این اپیدمی تاکنون همواره در جهت رعایت نکات بهداشتی و اجرای پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا گام برداشته، بگونه ای که طی ماه های اخیر هیچگونه فرد مبتلا به این ویروس در نیروگاه رامین مشاهده و گزارش نشده بود .

 وی با اشاره به ابتلا تعدادی از کارکنان نیروگاه به ویروس کرونا طی روزهای اخیر گفت: هم اکنون نیز با آغاز موج چهارم این ویروس سعی نمودیم تا با شدت و جدیت بیشتری بمنظور صیانت از سلامتی همکاران خود برنامه ها و الزامات بهداشتی را در نیروگاه تشدید نمائیم. 

صادقی کاهش ساعت حضور کارکنان و تغییر شیفت های نوبت کاری، غربالگری مستمر کارکنان از طریق تب سنجی ، پالس اکسیمتری و تست سریع کرونا، تداوم طرح ضدعفونی سرویس های ایاب و ذهاب، سرویس های بهداشتی ،معابر و مکانهای پرتردد ،  تقویت ناوگان ایاب و ذهاب پرسنل در مسیرهای پرتردد  ، توزیع ماسک و الکل در میان کارکنان بویژه در واحدهای عملیاتی و تعمیراتی، ،حذف کلیه فعالیتهای ورزشی، فرهنگی و مذهبی، تعلیق انجام معاینات ادواری پرسنل، ضد عفونی روزانه سرویس های بهداشتی ،جلوگیری و محدودیت در تردد مراجعین، نصب و استقرار سامانه ماسک ، حمایت مادی و معنوی از مبتلایان ، تخصیص دورکاری به همکاران دارای بیماری زمینه ای ، اطلاع رسانی از طریق نصب بنر و پلاکارد و بسترهای فضای مجازی در سطح نیروگاه را از جمله اقدامات این واحد عنوان نمود.

 صادقی همچنین به الزام رعایت پروتکل های بهداشتی توسط کارکنان بویژه استفاده از ماسک تاکید و  از راه اندازی مجدد گشت ویژه کرونا با همکاری واحد حراست و برخورد قانونی با افراد خاطی در نیروگاه رامین نیز خبر داد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۸:۲۹
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۱,۱۰۴