اخبار

دست مهربانی کارکنان نیروگاه رامین بر سر ایتام شهرستان باوی

دست مهربانی کارکنان نیروگاه رامین بر سر ایتام شهرستان باوی
مسئول روابط عمومی و عضو فرهنگی نیروگاه رامین اهواز گفت: طرح حامی یابی برای کودکان و نوجوانان یتیم همزمان با میلاد حضرت علی (ع) آغاز شد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین ، داوود سلیمانی مسئول روابط عمومی و عضو فرهنگی نیروگاه رامین اهواز گفت: طرح حامی یابی برای کودکان و نوجوانان یتیم در این نیروگاه همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام علی (ع) و نکوداشت روز پدر کلید خورد.

او با بیان اینکه این طرح با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان باوی اجرایی می‌شود، افزود: دفتر روابط عمومی و بسیج شهدای نیروگاه رامین با هدف عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور کاهش چالش‌ها و مشکلات فرهنگی، اقتصادی و آموزشی کودکان و نوجوانان یتیم اقدام به حامی یابی می‌کند.

سلیمانی واریز مستقیم کمک هزینه زندگی و تحصیلی با مبلغ دلخواه به کارت بانکی کودک یا نوجوان یتیم، تامین پوشاک و اهداء به فرد یتیم، تامین نیاز‌ها و ملزومات آموزشی فرد مذکور، تهیه ملزومات زندگی و مواد غذایی و اهداء به فرزند معنوی و فراهم کردن شرایط استفاده شخص موردنظر از امکانات آموزشی، فرهنگی، رفاهی و... از جمله روش‌های حمایت از کودکان یتیم و نیازمند عنوان کرد.

عضو فرهنگی نیروگاه رامین اهواز حمایت از ایتام و تامین نیازهای اقشار مستمند جامعه را سیره مولا متقیان علی (ع) عنوان کرد و بیان داشت: همه همکاران نیکوکار و نوعدوست که تمایل به پذیرش فرزند معنوی و حمایت مادی و معنوی دارند می‌توانند به دفتر روابط عمومی و بسیج نیروگاه رامین مراجعه کرده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

۹ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۵۲۳