اخبار

در 10 ماهه سال جاری صورت پذیرفت

تولید بیش از 7.5 میلیون مگاوات ساعت انرژی برق در نیروگاه رامین اهواز

تولید بیش از 7.5 میلیون مگاوات ساعت انرژی برق در نیروگاه رامین اهواز
این نیروگاه طی 10 ماهه سال جاری توانست 7 میلیون و 649 هزار و 506 مگاوات ساعت انرژی برق تولید و به شبکه سراسری برق کشور ارائه دهد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز: خلیل محمدی مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز با اعلام این خبر اظهار داشت : با تولید 681 هزار و 631 مگاوات ساعت برق این نیروگاه در دی ماه سال جاری، مجموع تولید برق نیروگاه در 10 ماهه سال جاری به 7 میلیون و 649 هزار و 506 مگاوات ساعت رسید. مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز با اشاره به افزایش 26 درصدی تولید برق این نیروگاه در دیماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ، متوسط تولید لحظه ای در دی ماه را 237 مگاوات ساعت و در 10 ماهه سال را 232 مگاوات ساعت عنوان نمود.

ایشان همچنین ساعت کارکرد واحدهای تولیدی در دی ماه را 2881 ساعت و در 10 ماهه سال را 32 هزار و 926 ساعت اعلام نمود.

محمدی اظهار داشت: با توجه به لزوم آمادگی واحدهای این نیروگاه برای تولید حداکثری برق بویژه در فصل تابستان و پیک مصرف برق ، اقدام به اجرای پروژه تعمیرات اساسی واحد ۳۱۵ مگاواتی شماره ۶ و رفع محدودیت های فنی سایر واحدهای این نیروگاه نمودیم و امید است با تکیه بر لطف خداوند و همچنین دانش و تجربه ارزشمند همکاران خود بتوانیم با آمادگی مطلوبی به استقبال تابستان آتی برویم.

لازم بذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تأمین آسایش مردم و پشتیبانی از برق شبکه کشور ایفا می کند.

۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹
تعداد بازدید : ۷۲۱