اخبار

چاپ نشریه الکترونیکی شماره 43 نیروگاه رامین

چاپ نشریه الکترونیکی شماره 43 نیروگاه رامین
نشریه الکترونیکی نیروگاه رامین اهواز "نخل و کارون " به ایستگاه 43 رسید

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : نشریه داخلی نیروگاه با هدف انتشار رویدادها و اقدامات این مجموعه در عرصه تولید برق ، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و معرفی پتانسیل های داخلی  منتشر می شود.

نشریه " نخل و کارون" حاصل کار تیمی مجموعه روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز است و همواره درصدد است با انتشار مطالب فنی و مهندسی ، تجربیات مفید و پوشش رویدادهای فرهنگی واجتماعی، بسترهای لازم را برای هم افزایی و مشارکت بیشتر کارکنان و خانواده نیروگاه رامین و تحقق اهداف سازمانی آن ایجاد نماید .

 از نکات بارز این نشریه الکترونیکی درج لینک بازتاب اخبارمهم نیروگاه در رسانه های پرمخاطب کشور است و علاقمندان می توانند با کلیک بر لینک درج شده هر خبر، بازتاب آن را در رسانه های کشور مطالعه نمایند.  

لازم بذکر است این ماهنامه با مدیرمسئولی داوود سلیمانی ، سردبیری  و صفحه آرایی شهریار بهلول ، گرافیک  شهروز تقی پور و عکسهای محمدنبی رمیض پور در واحد روابط عمومی نیروگاه رامین طراحی و بصورت الکترونیکی منتشر می شود. علاقمندان می توانند فایل PDf این نشریه را نیز از طریق سایت اطلاع رسانی این نیروگاه با آدرس www.raminpower.ir یا در کانال های ارتباطی این نیروگاه به آدرس  raminpower@ دریافت نمایند.

۱۱ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۳۱
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۲۹۳