اخبار

بازسازی بیش از ۹۴۳ قطعه صنعتی در نیروگاه رامین اهواز

بازسازی بیش از ۹۴۳ قطعه صنعتی در نیروگاه رامین اهواز
مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز گفت: با بازسازی تعداد ۱۲۱ قطعه در آذر ماه امسال، مجموع قطعات بازسازی شده در این نیروگاه طی ۹ ماه سال ۹۹ به ۹۴۳ قطعه رسید.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز: خلیل محمدی مدیرعامل این نیروگاه با اشاره به عمر بالای بسیاری از تجهیزات در این نیروگاه و اثرگذاری این موضوع بر میزان راندمان و بازدهی در تولید انرژی برق گفت: نبود قطعات مورد نیاز و انجام تعمیرات در زمان مناسب، امکان خارج شدن واحد‌ها از مدار یا کاهش میزان تولید را در پی دارد.

او با بیان اینکه بازسازی و بهسازی قطعات نیروگاهی از رویکرد‌های مهم در نگهداری و پایداری واحد‌های تولید برق محسوب می‌شود، افزود: مهمترین مزیت بازسازی قطعات در داخل نیروگاه، کاهش هزینه‌ها و همچنین کاهش زمان تعمیرات تجهیزات نیروگاه به شمار می‌رود.

محمدی اظهار داشت: با بازسازی تعداد ۱۲۱ قطعه در آذر ماه امسال، مجموع قطعات بازسازی شده نیروگاه رامین در ۹ ماه سال ۹۹ به ۹۴۳ قطعه رسید.

نیروگاه رامین اهواز با شش واحد تولیدی و با مجموع ظرفیت ۱۸۵۰ مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و ضمن تولید پایدار انرژی حیاتی برق و پشتیبانی از شبکه سراسری، بسیاری از قطعات مورد نیاز خود را با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود طراحی و مورد ساخت قرار میدهد.

 

۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۷۲۵