اخبار

به میزبانی نیروگاه رامین اهواز ;

مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور صنعت تولید برق حرارتی برگزار شد.

مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور صنعت تولید برق حرارتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز ، مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور کارکنان و خانواده صنعت تولید برق حرارتی کشور در نیروگاه رامین اهواز برگزار شد.
 در این مراسم که با حضور کارکنان و خانواده و با سخنرانی دودابی نژاد معاون برنامه ریزی و توسعه برق حرارتی، محمودیان مسئول امور ایثارگران و ابطحی فرمانده بسیج صنعت تولید برق حرارتی همراه بود هدف از اجرای این برنامه فرهنگی را آشنایی بیشتر مجموعه صنعت برق حرارتی با فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت روحیه انقلابی و حفظ کیان کشور عزیزمان و تداوم این رویکرد ارزشمند در این صنعت خدمت رسان دانستند و این برنامه را فصل جدیدی از برنامه های فرهنگی شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی عنوان نمودند.
تشریح برنامه های اجرایی این اردو، نقش فرهنگ دفاع مقدس در صنعت برق حرارتی و تولید پایدار انرژی حیاتی برق ، روایت گری  توسط سرهنگ اسماعیل زاده از یادگاران دفاع مقدس ، برگزاری مسابقه ویژه کارکنان و خانواده و اهدا هدایا و محتوای رسانه ای و فرهنگی و همچنین تقدیر از فرزندان شهدا از محورهای این مراسم بود.

گفتنی است این اردوها در قالب ۱۴ گروه و مجموع ۶۰۰ نفر از ۱۹ الی ۳۰ بهمن‌ماه برگزار می شود و کارکنان و خانواده صنعت تولید برق حرارتی از مناطق عملیاتی شلمچه، اروند، دهلاویه، چزابه و فتح المبین بازدید خواهند نمود.
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ۱۷:۰۸
روابط عمومی نیروگاه رامین www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۴۱