اخبار

انتشار نشریه داخلی نیروگاه رامین اهواز بصورت الکترونیکی

انتشار نشریه داخلی نیروگاه رامین اهواز بصورت الکترونیکی
چهل و یکمین شماره نشریه داخلی شرکت مدیریت تولید برق اهواز با عنوان " نخل و کارون " بصورت الکترونیکی منتشر شد .

 

 
 

 

 

 

 

 

 
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : داوود سلیمانی مسئول هماهنگی روابط عمومی این نیروگاه گفت: نشریه داخلی نیروگاه با هدف انتشار رویدادها و اقدامات این مجموعه در عرصه تولید برق ، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و معرفی پتانسیل های داخلی  منتشر می شود.
وی انعکاس تلاشها ، اقدامات و دستاوردهای مجموعه نیروگاه رامین را مهمترین رسالت دفتر روابط عمومی دانست و گفت : نشریه " نخل و کارون" حاصل کار تیمی مجموعه روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز است و درصدد است با انتشار مطالب فنی و مهندسی ، تجربیات مفید و پوشش رویدادهای فرهنگی واجتماعی، بسترهای لازم را برای هم افزایی و مشارکت بیشتر کارکنان و خانواده نیروگاه رامین و تحقق اهداف سازمانی آن ایجاد نماید .
سلیمانی  با اشاره به دانش وتجربه کارکنان مجموعه روابط عمومی نیروگاه رامین در عرصه استفاده بهینه از  فناوری های نوین اطلاع رسانی وفرهنگ سازی اظهار امیدواری نمود با مشارکت همه کارکنان نیروگاه بتوانیم زمینه تعاملات درون سازمانی و ارتباطات برون سازمانی را بیش از پیش تقویت کنیم . وی افزود :  از نکات بارز این نشریه الکترونیکی درج لینک بازتاب اخبارمهم نیروگاه در رسانه های پرمخاطب کشور است و علاقمندان می توانند با کلیک بر لینک درج شده هر خبر، بازتاب آن را در رسانه های کشور مطالعه نمایند.   
لازم بذکر است این ماهنامه با مدیرمسئولی داوود سلیمانی ، سردبیری  و صفحه آرایی شهریار بهلول ، گرافیک و  ویراستاری شهروز تقی پور و عکسهای محمدنبی رمیض پور در واحد روابط عمومی نیروگاه رامین طراحی و بصورت الکترونیکی منتشر می شود. علاقمندان می توانند فایل PDf این نشریه را نیز از طریق سایت اطلاع رسانی این نیروگاه با آدرس www.raminpower.ir دریافت نمایند.

 

 دانلود فایل PDF چهل و یکمین شماره نشریه نخل و کارون(مهرماه 99 )

۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۱۸
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۶۹۲