اخبار

در 4 ماهه نخست امسال صورت گرفت

تولید بیش از 2 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در نیروگاه رامین اهواز

تولید بیش از 2 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در نیروگاه رامین اهواز
در چهارماهه نخست امسال بیش از 2 میلیارد و 719 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در نیروگاه رامین اهواز تولید شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین ، در چهارماهه نخست امسال بیش از 2 میلیارد و 719 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در نیروگاه رامین اهواز تولید شده است.

خلیل محمدی مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز با اعلام این خبر گفت: تأمین برق پایدار و خدمت رسانی مستمر به مردم رسالت ما است و همواره همه ی تلاش خود را جهت دستیابی به اهداف و برنامه های تولیدی خود بکار می گیریم تا در این خدمت بزرگ به مردم عزیز خوزستان و کشورمان سربلند باشیم.

محمدی مهمترین برنامه راهبردی و عملیاتی نیروگاه رامین اهواز را تولید حداکثری انرژی حیاتی برق در تابستان و ایام پیک مصرف برق امسال عنوان نمود و تولید 2 میلیارد و 719 میلیون و 62 هزار کیلووات ساعت برق را حاصل تلاشهای متخصصین این نیروگاه در سختترین شرایط کاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیز گرمای طاقت فرسای خوزستان ذکر کرد.

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز متوسط تولید لحظه ای این نیروگاه در 4 ماهه نخست سال جاری را 230مگاوات ساعت و ساعت کارکرد واحدهای تولیدی آنرا در این مدت زمان 12 هزار و 567 ساعت اعلام نمود.  

گفتنی است نیروگاه رامین اهواز با  6 واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه حرارتی کشور و تأمین کننده بیش از 40 درصد برق استان خوزستان می باشد و نقش مهمی را در تقویت ، تثبیت و پایداری شبکه سراسری برق کشور  ایفاء می کنند.

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۱,۰۴۰