اخبار

در 6 ماهه نخست سال تحقق یافت؛

تولید بیش از 5.5 میلیون مگاوات ساعت انرژی برق توسط نیروگاه رامین اهواز

تولید بیش از 5.5 میلیون مگاوات ساعت انرژی برق توسط نیروگاه رامین اهواز
این نیروگاه با تولید 5 میلیون و 667 هزار و 793 مگاوات ساعت در 6 ماهه نخست سال 98 توانست ضمن تقویت شبکه سراسری برق کشور تامین کننده اصلی برق مورد نیاز استان خوزستان باشد
 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : ناصر محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین با اعلام این خبر گفت : تامین برق پایدار شبکه و خدمت رسانی مستمر به مردم مهمترین رسالت ما است وهمواره همه تلاش خود را جهت دستیابی به اهداف و برنامه های تولیدی خود بکار می گیریم تا بتوانیم در انجام رسالت خود و خدمت رسانی به مردم عزیز سربلند باشیم . وی ضمن تقدیر از کارکنان تلاشگر نیروگاه رامین در تحقق این رسالت، میزان تولید 6 ماهه سال جاری را  5 میلیون و 667 هزار و 793 مگاوات ساعت عنوان نمود که این میزان تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش2 درصدی برخوردار بوده است.   

مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز متوسط تولید لحظه ای این نیروگاه درشهریورماه سال جاری را 256 مگاوات ساعت عنوان نمود که این میزان نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 مگاوات افزایش داشته است. وی گفت: حفظ و تقویت آمادگی نیروگاه بمنظور تولید انرژی حیاتی برق در تابستان و ایام پیک مصرف برق مهمترین برنامه راهبردی و عملیاتی ما طی ماههای گذشته بود و به لطف خدا ،حمایت مدیران صنعت برق و همت والای تلاشگران نیروگاه و همچنین با مدیریت مصرف و صرفه جویی هموطنان توانستیم تابستانی توام با آرامش را سپری نمائیم.  محمدی بهره برداری اصولی، تعمیرات پیشگیرانه ، اقدامات فنی- مهندسی،خدمات پشتیبانی و هماهنگی و همکاری کلیه بخشهای نیروگاه را مهمترین دلایل تحقق این دستاورد دانست.                                             

شایان ذکر است استان خوزستان بدلیل شرایط آب و هوایی گرم و استقرار صنایع بزرگ دومین استان پرمصرف انرژی برق پس از استان تهران است و نیروگاه رامین اهواز  با 6 واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است  که نقش مهمی در تقویت شبکه سراسری برق و خدمت رسانی به مردم ایفا می کند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۷۰۷