اخبار

در ۵ ماهه سال ۹۸ تحقق یافت؛

تولیدبیش از ۴ میلیون مگاوات ساعت انرژی در نیروگاه رامین اهواز

تولیدبیش از ۴ میلیون مگاوات ساعت انرژی در نیروگاه رامین اهواز
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز، از تولید ۴ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۸۶۹ مگاوات ساعت انرژی برق در پنج ماهه سال ۹۸ در این نیروگاه خبر داد.
 
 
 
 
 
 
 به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز،"ناصر محمدی" مدیرعامل این نیروگاه گفت: نیروگاه رامین با این میزان تولید توانست ضمن افزایش ۲ درصدی تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تامین کننده اصلی برق مورد نیاز استان خوزستان در گرمای طاقت فرسای تابستان باشد.
وی با اشاره به رتبه دوم استان خوزستان پس از استان تهران از لحاظ مصرف انرژی برق افزود: استقرار صنایع بزرگ و گرمای بیش از حد هوا در استان، فشار مضاعفی به شبکه برق وارد می‌کند و بر همین اساس با اقدامات تخصصی، بهره‌برداری اصولی و تعمیرات پیشگیرانه توانستیم در جهت پایداری واحد‌های نیروگاهی و تولید مستمر انرژی برق موفق عمل کنیم.
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز اظهار کرد: ساعت کارکرد واحد‌های نیروگاه در پنج ماه گذشته ۱۸ هزار و ۲۳۸ ساعت، میزان تولید واحد‌های نیروگاه در مردادماه یک میلیون و ۱۰۴ هزار و ۴۶۱ مگاوات و متوسط تولید لحظه‌ای آن ۲۵۷ مگاوات ساعت بوده است.
نیروگاه رامین اهواز با شش واحد تولیدی و مجموع توان ۱۸۵۰ مگاوات ساعت نقش مهمی در تقویت شبکه سراسری کشور و تامین برق مورد نیاز استان خوزستان دارد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۷۰۱