اخبار

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در نیروگاه رامین اهواز

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در نیروگاه رامین اهواز
همزمان با طرح ملی کنترل فشار خون در سراسر کشور که از 27 اردیبهشت الی 14 تیرماه اجرا می شود واحد H.S.E نیروگاه رامین اهواز نیز بمنظور کنترل فشار خون کارکنان اقدام به اجرای این طرح ملی در نیروگاه نمود.
 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : رسول حیدری رئیس گروه  H.S.E   نیروگاه رامین به تشریح این طرح ملی پرداخت و اظهار داشت : فشار خون یکی از بیماری هایی است که متاسفانه طی سالهای اخیر بدلیل رژیم غذایی نامناسب ، کاهش تحرک و تغییرات شکل گرفته در شیوه زندگی بسیاری از انسان ها را مبتلا و درگیر خود کرده و زمینه ابتلا به بسیاری از بیماری های دیگر را نیز فراهم آورده که با توجه به اهمیت آن لزوم پیشگیری و درمان آن بیش از هر زمانی دیگر احساس می شود. 
وی گفت : ارتقاء سطح سلامتی کارکنان نیروگاه رامین همواره از اهداف و برنامه های این مجموعه بوده و با توجه به طرح بسیج ملی کنترل فشارخون که از 27 اردیبهشت الی 14 تیرماه اجرا می شود، براساس توانایی ها و ظرفیتهای نیروگاه رامین این طرح را بمنظور کنترل و پایش فشار خون کارکنان این نیروگاه اجرا نمودیم .
محمد حمیدی مسئول بهداشت و درمانگاه نیروگاه رامین نیز در این خصوص گفت: پرسنل و کادر پزشکی نیروگاه همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11 ظهر پذیرای همکاران بمنظور کنترل سطح فشارخون این عزیزان است. وی لیست برداری از مشخصات فردی شاغلین سنجش شده و ثبت در سامانه ملی کنترل فشارخون که توسط وزارت بهداشت ودرمان طراحی شده است را از برنامه های این طرح ملی بمنظور ارائه خدمات مشاوره ای در آینده عنوان نمود.
 
۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۶۵۸