اخبار

مهندس حائری؛نیروگاه رامین نیروگاه پیشگام در صنعت برق کشوراست.

مهندس حائری؛نیروگاه رامین نیروگاه پیشگام در صنعت برق کشوراست.
مهندس همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در ادامه سفر دوروزه خود به استان خوزستان از نیروگاه رامین بازدید بعمل آورد.
 
 
 
 
🔹معاون وزیر نیرو در امور انرژی برق: نیروگاه رامین ظرفیت های مثال زدنی داشته ومن به نیروگاه رامین اعتقاد خاص دارم.

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : مهندس همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در ادامه سفر دوروزه خود به استان خوزستان از  نیروگاه رامین بازدید بعمل آورد.
درابتدای این دیدار مهندس داوود محمودی مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز به تشریح اقدامات وفعالیتهای نیروگاه پرداخت و تولید پایدار انرژی برق بویژه در ایام پیک برق و  دستاوردهای این نیروگاه در بومی سازی قطعات و تجهیزات نیروگاهی را حاصل تلاش صادقانه کارکنان ، اقدامات پیشگیرانه و بهره برداری اصولی از واحدهای تولیدی دانست و تمرکز بر استمرار تولید برق وپایداری آن باافزایش راندمان واحدهای نیروگاهی را از رویکردهای جدید این نیروگاه عنوان نمود . 
مهندس همایون حائری نیز ضمن تقدیر از تلاشها و اقدامات این نیروگاه اظهار داشت : تولید پایدار انرژی برق توسط نیروگاه رامین ، نقش مهمی در تثبیت و تقویت شبکه سراسری  داشته است  واین نیروگاه در همه موضوعات در صنعت برق کشور پیشگام بوده و ظرفیتهای این نیروگاه برای صنعت برق مثال زدنی است .وی در بخش دیگری از سخنان خود انتشار وارائه رویکردهای علمی وعملی  این نیروگاه درراستای انتقال تجربیات به سایر نیروگاهها ی کشوررا خواستار شد. 
ایشان در ادامه از نزدیک روند  عملیات تعمیرات اساسی واحد 305 مگاواتی شماره یک نیروگاه که توسط کارکنان متخصص این نیروگاه  درحال انجام است را مورد بازدید قرار دادند.
لازم بذکر است نیروگاه رامین اهواز با شش واحد تولیدی و با ظرفیت 1850 مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در پشتیبانی و تثبیت شبکه برق کشور ایفا می کند.
۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۳۹
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۷۱۵