اخبار

برگزاری دوره تخصصی بهره برداری ترانسفورماتور های قدرت در نیروگاه رامین اهواز

برگزاری دوره تخصصی بهره برداری ترانسفورماتور های قدرت در نیروگاه رامین اهواز
دوره تخصصی بهره برداری ترانسفورماتور های قدرت نیروگاهی با ارائه دکتر امیر عباس شایگان از مدرسان برجسته کشور در عرصه صنعت برق و با حضور مهندسان الکتریک نیروگاه رامین برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : دوره تخصصی بهره برداری ترانسفورماتور های قدرت نیروگاهی با ارائه دکتر امیر عباس شایگان از مدرسان برجسته کشور در عرصه صنعت برق و با حضور مهندسان الکتریک نیروگاه رامین برگزار شد .
 در این دوره آموزشی دکتر شایگان که تجارب ، تحقیقات و تألیفات ارزشمندی در عرصه ترانسفورماتورهای نیروگاهی دارند به ارائه سرفصل های تخصصی همچون ساختمان و مشخصه های الکتریکی ترانسفورماتور، مولفه امپدانس ،‌ میزان مجاز افزایش درجه حرارت سیم پیچ ، بهره برداری و نگهداری از ترانسفورماتور قدرت و همچنین سیستم اعلام و اطفای حریق آنها پرداخت .
دکتر شایگان در ادامه نیز ضمن معرفی آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای فنی صنعت برق ، آزمونهای نوعی و جاری این ترانسفورماتورها را مورد بررسی و تحلیل قرار داد . شایان ذکر است دکتر امیر عباس شایگان دارای مدرک دکترای برق از دانشکده فنی دانشگاه تهران و از اساتید برجسته کشور است که تالیفات ، تحقیقات ، پژوهشها و تجربیات ارزشمندی در صنایع ایران و کشورهای خارجی دارد و حضور ایشان در این دوره آموزشی فرصت مناسبی برای استفاده از تخصص و تجربیات وی بوده است که با استقبال مدیران و کارشناسان الکتریک این نیروگاه نیز همراه بود .
 
#کانال_خبری_نیروگاه_رامین_اهواز 
prrppa@
۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۱۵
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۶۷۲