اخبار

آغاز ارائه خدمات مشاوره روانشناسی فردی به کارکنان و خانواده نیروگاه رامین اهواز

آغاز ارائه خدمات مشاوره روانشناسی فردی به کارکنان و خانواده نیروگاه رامین اهواز
این نیروگاه در راستای مسئولیت های اجتماعی و توجه به مسائل روحی و روانی کارکنان و خانواده بزرگ خود ، طرح ارائه خدمات مشاوره روانشناسی را آغاز نمود.
 
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : این نیروگاه در راستای مسئولیت های اجتماعی و توجه به مسائل روحی و روانی کارکنان و خانواده بزرگ خود ، طرح ارائه خدمات مشاوره روانشناسی را آغاز نمود.
 
مریم شیشه بر مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده نیروگاه اظهار داشت:توجه به مسائل روحی و روانی همکاران و خانواده آنان همواره از برنامه های اجتماعی این نیروگاه بوده که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ، زمینه ارائه خدمات مشاوره روانشناسی بصورت فردی و در خصوص مسائل خانوادگی ، تربیت فرزندان و امور شغلی به همکاران و خانواده آنان را بصورت یک روز درهفته در محل نیروگاه فراهم نمودیم .
شیشه بر افزود : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته سرکارخانم دکتر شیرالی نیا عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در روزهای پنجشنبه هرهفته از ساعت 9 الی 12 پذیرای همکاران و همچنین ارائه مشاوره به خانواده نیروگاه رامین خواهد بود.
وی همچنین از ارائه این خدمات بصورت رایگان در مطب درمانی و مشاوره ای ایشان خبر داد.
لازم بذکر است همکاران می توانند با مراجعه یا تماس با دفتر امور بانوان و خانواده نیروگاه نسبت به ثبت نام و برنامه ریزی جهت دریافت خدمات مشاوره روانشناسی اقدام نمایند .
 
۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۷:۳۹
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۱,۲۱۷