اخبار

تصویب 16 طرح تخصصی و بیش از ۱۵۰ میلیون ریال پاداش مالی به کارکنان نیروگاه رامین اهواز

تصویب 16 طرح تخصصی و بیش از ۱۵۰ میلیون ریال پاداش مالی به کارکنان نیروگاه رامین اهواز
در سومین جلسه کمیته نظام پیشنهادات نیروگاه رامین 16 طرح تخصصی ارائه شده توسط کارکنان مورد تصویب و بیش از 150 میلیون ریال پاداش مالی جهت پرداخت به پیشنهاددهندگان در نظرگرفته شد .
در سومین جلسه نظام پیشنهادات
 
تصویب 16 طرح تخصصی و بیش از ۱۵۰ میلیون ریال پاداش مالی به کارکنان نیروگاه رامین اهواز 
 
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : در سومین جلسه کمیته نظام پیشنهادات نیروگاه رامین 16 طرح تخصصی ارائه شده توسط کارکنان مورد تصویب و بیش از 150 میلیون ریال  پاداش مالی جهت پرداخت به پیشنهاددهندگان در نظرگرفته شد . 
داوود محمودی مدیرعامل این نیروگاه با اعلام این خبر گفت : یکی از مهمترین اهداف و برنامه های اجرایی ما در این نیروگاه ، توجه ویژه به نظام پیشنهادات و مدیریت دانش است و براین باوریم که این رویکرد ضمن ارج نهادن به تلاش کارکنان و هویت بخشی به تخصص و تجربه آنها ، حرکتی اساسی ، علمی و بنیادین در جهت عملی نمودن اقتصاد مقاومتی در کشور بویژه در صنعت برق می باشد . 
وی همچنین گفت : نظام پیشنهادات رویکردی مستمر و فرایندی روبه بهبود است که با ایجاد انگیزه و ترغیب کارکنان می توان از مزایای  بلند مدت  آن در جهت تحقق اهداف و بهبود کارکردهای  یک سازمان و در مقیاس بالاتر در جهت رشد جامعه استفاده نمائیم و براین اساس ما نیز با استقبال ، حمایت و اجرای طرحهای تخصصی ، در جهت تداوم و تقویت این رویکرد گام بر می داریم.
 
محمدرضا کریمی مدیر دفتر منابع انسانی نیروگاه نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های این حوزه در عرصه نظام مشارکت گفت : پس از دریافت پیشنهادات  ارائه شده از سوی همکاران نیروگاهی ، اقدام به بررسی طرحهای ارائه شده نمودیم که در نهایت 16 طرح تخصصی در 3 حوزه مکانیک ، الکتریک و ابزاردقیق مورد تصویب نهایی قرار گرفتند . وی افزود : منافع حاصل از اجرای این پیشنهادات بیش از 10 میلیارد ریال برآورد شده است که بر اساس دستورالعمل های موجود بیش از 150 میلیون ریال برای ارائه دهندگان این طرحها پاداش مالی درنظر گرفته شده است. 
 
کریمی همچنین مهمترین مزایای اجرای این طرحهای پیشنهادی را بهبود فرایند بهره برداری ، مهندسی معکوس ،  جلوگیری از خروج ارز ، ساخت تعدادی از قطعات حساس و مورد نیاز نیروگاه ، افزایش راندمان تجهیزات ، و جلوگیری از اتلاف منابعی از جمله آب و گاز دانست . 
لازم به ذکر است اکثر این طرحها با استفاده از امکانات و پتانسیل  موجود و با تکیه بر دانش و تخصص کارکنان نیروگاه رامین ارائه گردید که در طی ایام پیش رو مشخصات ، جزئیات فنی ، میزان منافع پیش بینی شده و میزان پاداش تعیین شده هرکدام از این طرحها اطلاع رسانی خواهد شد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۳۶
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۵۱۴