اخبار

سومین شماره ماهنامه داخلی نیروگاه رامین منتشر شد

سومین شماره ماهنامه داخلی نیروگاه رامین منتشر شد
سومین شماره نشریه داخلی شرکت مدیریت تولید برق اهواز با عنوان " نخل و کارون " با هدف انتشار رویدادها و اقدامات این نیروگاه در عرصه تولید برق ، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و معرفی پتانسیل های داخلی منتشر شد.

سومین  شماره ماهنامه داخلی نیروگاه رامین اهواز منتشر شد

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : سومین شماره نشریه داخلی شرکت مدیریت تولید برق اهواز با عنوان " نخل و کارون " با هدف انتشار رویدادها و اقدامات این نیروگاه در عرصه تولید برق ، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و معرفی پتانسیل های داخلی منتشر شد.
نشریه " نخل و کارون"  درصدد است با انتشار مطالب فنی و مهندسی و تجربیات مفید و خواندنی، بسترهای لازم را برای هم افزایی و مشارکت بیشتر کارکنان و خانواده نیروگاه رامین و تحقق اهداف سازمانی آن ایجاد نماید .
از نکات بارز این نشریه می توان به تولید محتوای مطلوب توسط کارکنان این نیروگاه در بخشهای مختلف مدیریتی ، فنی، فرهنگی،زیست محیطی ،پژوهش ، ورزشی ،بهداشت ، ایمنی و ... اشاره نمود که این اقدام می تواند به معرفی و انتقال تجربیات مفید کارکنان بزرگترین نیروگاه بخاری کشور غنای بیشتری دهد.
لازم بذکر است علاقمندان می توانند فایل PDf این نشریه را از طریق سایت اطلاع رسانی این نیروگاه با آدرس www.raminpower.ir دریافت نمایند. 

لطفاً‌ جهت دریافت مستقیم فایل  PDF نشریه کلیک نمائید .

ماهنامه نیروگاه رامین اهواز-شماره سوم-آذرماه95 ماهنامه نیروگاه رامین اهواز-شماره سوم-آذرماه95

۱۵ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۴۷
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز |
تعداد بازدید : ۱,۴۵۰