اخبار

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

در هفته نیروی انتظامی مدیر عامل نیروگاه رامین به همراه معاونین این شرکت با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان باوی دیدار کردند

مدیر عامل نیروگاه رامین به همراه معاونین این شرکت با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان باوی دیدار کردند
در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان باوی ، زمینه های همکاری و تعاملات فی مابین و همکاری های دو سویه مورد گفتگو قرار گرفت

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین ، "خلیل محمدی" مدیر عامل این نیروگاه در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت گفت: هفته نیروی انتظامی یادآور بزرگمردان و نام آورانی است که اندیشه ناب خود را باعشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته اند و در این میان جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست .

خلیل محمدی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور و ضامن آسایش و امنیت جامعه است ، بیان داشت: همبستگی و انسجام ملی و عمومی و آرامش گسترده ای در جامعه حاکم گردیده که موجب جلب اعتماد مردم و این اعتماد در کاهش ارتکاب جرایم در جامعه موثر بوده است.

مدیر عامل نیروگاه رامین در بخش دیگری از سخنانش ضمن ابراز قدردانی از تلاش های ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه فرماندهان ، مسئولان و تمامی  کارکنان ناجا به ویژه فرمانده محترم انتظامی شهرستان باوی ، به زمینه های همکاری و تعاملات فی مابین و همکاری های دو سویه اشاره کرد.

فؤاد خداکرمی مدیر حراست و امور محرمانه نیروگاه رامین نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بر جان برکفان ولایت مدار ، بر تعاملات و همکاری بیشتر فی مابین دو مجموعه تاکید کرد.

در ادامه سرهنگ "مطهری" فرمانده نیروی انتظامی شهرستان باوی ضمن قدردانی از حضور مدیر عامل و معاونین نیروگاه رامین اظهار داشت: هفته ناجا در اصل هفته مردم و هفته امنیت و آرامش کلیه اقشار جامعه است .

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۳
روابط عمومی نیروگاه رامین |
تعداد بازدید : ۳۳