اخبار

پیام مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز بمناسبت گرامیداشت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر

پیام مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز بمناسبت گرامیداشت روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین ضمن تبریک روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر و تقدیر از تلاشگران این صنعت بویژه کارکنان و خانواده نیروگاه رامین، صنعت برق را پرچم دار و نماد خدمت رسانی مستمر و پایدار به مردم شریف ایران اسلامی دانست.
 

 

 

 

 

 

 

 

متن پیام:
 
#صنعت_برق_همیشه_بیدار
 
بسمه تعالی
 
بی تردید نقش انرژی برق در جوامع، نقشی حیاتی و استراتژیک است بطوریکه بدون این انرژی اثرگذار ، نمی توان شاهد روند روبه رشد توسعه ، آبادانی و ارائه خدمات به مردم جهت تامین آسایش و رفاه آنان باشیم. صنعت برق ایران نیز بعنوان یکی از مهمترین زیرساختهای کشورمان سرشار از دستاوردها و افتخارات بی بدیلی است که در تاریخ پرافتخار میهن مان ماندگار و جاری خواهد ماند .
تلاش شبانه روزی تلاشگران این عرصه بمنظور تامین برق مورد نیاز مردم در شرایط مختلف بویژه در فصل تابستان و ایام پیک مصرف برق جلوه ای از کوشش بی منت، ایثار و جهادی در راه خداست و خرسندیم که خداوند منان این فرصت را به ما در نیروگاه رامین داده تا با خدمت رسانی مستمر و پایدار نقشی اثرگذار و ماندگار داشته باشیم.
سرزمین خوزستان همواره میعادگاه ایثارگران و مجاهدانی بوده که در راه کیان و اعتلای کشورمان نقش آفرینی کردند و بی شک دستاوردهای این صنعت حیاتی نیز مرهون سرمایه های انسانی بویژه کارگران متعهد و تلاشگری است که همواره با تکیه بر لطف خداوند منان و در شرایط سخت و طاقت فرسا در مسیر اهداف و رسالت این صنعت تحول محور، گام برداشته تا خدمت رسان شایسته ای برای ملت شریف ایران اسلامی باشند.
 
اینجانب روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر ( هفته بسیج کارگری) را به کلیه کارکنان صنعت برق کشورمان بویژه همکاران و خانواده بزرگ نیروگاه رامین تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم با تکیه بر الطاف بیکران الهی، رهنمون های مقام عظمای ولایت و تدابیر مدیران و مسئولان صنعت برق و با تقویت همدلی و همکاری همه تلاشگران نیروگاه بتوانیم در مسیر تحقق رسالت خود بویژه در ایام تابستان و پیک مصرف برق بیش از پیش موفق باشیم . انشاالله 
 
خلیل محمدی
مدیرعامل نیروگاه رامین 
اردیبهشت ۹۹
 
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۱۲
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز prrppa@ |
تعداد بازدید : ۷۷۳