اخبار

پیام تبریک مدیرعامل نیروگاه رامین بمناسبت حلول سال نو

پیام تبریک مدیرعامل نیروگاه رامین بمناسبت حلول سال نو
خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین طی پیامی ، فرا رسیدن سال نو و نوروز 1399 را به کارکنان و خانواده این مجموعه تبریک گفتند

 

متن پبام:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 

همکاران و خانواده محترم نیروگاه رامین:

با سلام و احترام

بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه ی جهان آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می گردد.... نوروز سرآغاز دیگری است از چرخه ی حیات طبیعت و چه زیباست این تحول و چه نیکو می شود آنگاه که تحول طبیعت و تغییر حالمان به احسن حال توأمان باشد.

این ایام خجسته سرآغازی است بر یکسال کوشش و خدمتی دیگر، سالی که ما را برآن می دارد تا با امید به فردائی بهتر تلاش خود را دوچندان ساخته، سختی ها را از پیش رو برداشته و با توکّل بر ایزد منان نقش و سهم خود را درسازندگی و شکوفائی  ایران عزیزمان ایفا  نمائیم.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به شما همکاران پرتلاش نیروگاه رامین و خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن تقدیر از همت والایتان در تامین پایدار انرژی حیاتی برق و خدمت رسانی صادقانه به هموطنان عزیز، از خداوند منان در سال جدید نیز برایتان موفقیت و تداوم خدمت رسانی همراه با صحت و سلامتی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمونهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مسئلت می نمایم.

 خلیل محمدی

مدیرعامل نیروگاه رامین

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۲۲
روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز www.raminpower.ir |
تعداد بازدید : ۲۹